Movies
Ratings
348
MementoRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 1.5
ImmortalsRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5