Movies
Ratings
94
Children...Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 1.5
HarmonyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0