Titles you rated
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
Just MarriedRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 1.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0- The SpyRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
DevilRated ★ 3.0
Men of HonorRated ★ 3.5