Movies
Ratings
889
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The Last DuelRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5