Movies
Ratings
144
The Truman ShowRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
BelieverRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0