Series
Ratings
71
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 4.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0