Movies
Ratings
651
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 0.5
American UltraRated ★ 3.5
The Story of Adele HRated ★ 5.0
Camille ClaudelRated ★ 5.0
Queen MargotRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The HoursRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.5
LeonRated ★ 0.5
The World of UsRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Big Momma's House 2Rated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 2.0
Park Na-rae: Glamour WarningRated ★ 3.0