Titles you rated
L.A.'s FinestRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
QueendomRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0