Movies
Ratings
156
Real SteelRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
EuroTripRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0