Movies
Ratings
69
SleepRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
PietaRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0