Movies
Ratings
566
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
High LifeRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
NosferatuRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5