Titles you rated
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Jackass 2.5Rated ★ 3.0
Jackass 3DRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 5.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
CasperRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0