Movies
Ratings
126
Music and LyricsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
A Knight's TaleRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 0.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 1.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 3.5