Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0