Movies
Ratings
756
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5