Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Kill CommandRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The TitanRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
BrightRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.0