Movies
Ratings
106
WhiplashRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
The Angels ShareRated ★ 2.0
I WishRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0