Titles you rated
Erin BrockovichRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0