Movies
Ratings
323
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
JunoRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
ChawRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0