Titles you rated
Lifting King KongRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
21Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 5.0- The Haunted House ProjectRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 4.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 5.0
The Red ShoesRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 4.0
APT.Rated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0