Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
AlienRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Ant BullyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
The Swan PrincessRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0