Movies
Ratings
26
TitanicRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Return to Never LandRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0