Titles you rated
AquamanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
A Simple FavorRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.0
GlassRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 2.0