Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0- TrickRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0