Movies
Ratings
129
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5