Movies
Ratings
734
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Juror 8Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5