Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
12 MonkeysRated ★ 4.5
Bluebird's HouseRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- King and QueenRated ★ 4.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0
Daughters-in-LawRated ★ 3.5
Love and AmbitionRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 3.5