Titles you rated
FlippedRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0