Titles you rated
The Expendables 2Rated ★ 1.5
The KingRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0