Titles you rated
CureRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.5