Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.0