Movies
Ratings
571
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Another FamilyRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 1.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Tinker TickerRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
BestsellerRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 3.0
The Hills Have EyesRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 2.0