Movies
Ratings
23
FrozenRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0