Titles you rated
A Streetcar Named DesireRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0