Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0- WishRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0