Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5