Series
Ratings
55
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0