Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
Code Blue Season 3Rated ★ 3.0- 도련님Rated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- AjinRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
The Fortune Telling Shop, OnmyoyaRated ★ 2.5- 힘 좀 냅시다 요Rated ★ 4.0
High School Entrance ExamRated ★ 4.5- The Queen's Classroom SPRated ★ 4.0
- 優しい時間Rated ★ 4.0