Movies
Ratings
391
ShrekRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Safe HavenRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
Wall StreetRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
American PieRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0