Titles you rated
At the BenchRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 2.0
MantisRated ★ 1.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0