Movies
Ratings
70
TronRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0- Pitch HighRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0