Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Cold MountainRated ★ 4.0
First StrikeRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
La StradaRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0