Titles you rated
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
- 다 큐프라임 - 시험Rated ★ 3.5
Parade's EndRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Noble, My LoveRated ★ 4.0- Two WivesRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 2.5
Again, My LoveRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
A Little Love Never HurtsRated ★ 4.0- My Lovely FamilyRated ★ 4.5
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Cutie PieRated ★ 2.5
I Believe in LoveRated ★ 4.0- Bad HousewifeRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0