Titles you rated
August RushRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0