Titles you rated
The Longest YardRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.0
Grown UpsRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 5.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0