Movies
Ratings
31
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
RampantRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5