Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MommyRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
Sam Smith: Live in LondonRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 1.0
Horror StoriesRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0