Titles you rated
American SniperRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
A Dynamite FamilyRated ★ 2.0
Granny's Got TalentRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 3.5
Life as We Know ItRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Run All NightRated ★ 3.0
FocusRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0