Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5- TarotRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 4.0
BrickRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
Shylock's ChildrenRated ★ 3.0- VirusRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5