Titles you rated
My DearestRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5